ntf logo norsk-takst logo trv logo mestermerke logo

IL Takst AS ble stiftet i 2005, og har i dag fem takstmenn, en takstassistent/sekretær og en deltid på regnskap. Bedriftens ansatte er medlemmer av Norsk Takst som er landets største og eldste organisasjon for takstforetak og takstmenn.

 

Norsk Takst sine medlemer er sertifiserte takstmenn som har gjennomført den lengste, offentlig godkjente takstutdanningen i Norge. Norsk Takst er den eneste organisasjonen som stiller karakterkrav for å bli medlem, og de stiller høye krav til årlig etter- og videreutdanning.

 

IL Takst AS er medlem i Takstnett.

 

Takstnett er Sør-Norges største samarbeidsforum for takstmenn, og består utelukkende av anerkjente og profesjonelle takstforetak. Takstnett sine medlemmer har flere kontorer som totalt disponerer over 70 profesjonelle takstmenn fordelt over Vestlandet, Sørlandet, Østlandet og Nord-Norge. Vi er alltid klare for nye utfordringer.

Mer informasjon om Takstnett finner du på takstnett.no

Om oss - Iltakst - Takst og termografi
iltakst Einar Idland

Einar Idland

Takstmann
tlf. 917 11 648
idland@iltakst.no

iltakst Joar Lofthus

Joar Lofthus

Daglig leder / Takstmann
tlf. 950 24 822
lofthus@iltakst.no

iltakst Martin B. Aakre

Martin B. Aakre

Takstmann/Byggingeniør
tlf. 952 38 941
martin@iltakst.no

iltakst Erick Andre Salmon

Erick Andre Salmon

Takstmann
tlf. 480 37 045
erick@iltakst.no

Olav Romtveit

Takstmann
tlf. 934 01 364
olav@iltakst.no

iltakst Elin Dugan

Elin Dugan

Kontor leder / Takstassistent
tlf. 466 33 380
elin@iltakst.no

iltakst Helga K. Tangen

Helga K. Tangen

Regnskap
tlf. 466 33 380
post@iltakst.no