ntf logo mestermerke logo

Idland & Lofthus Taksering AS ble stiftet i 2005, og har i dag fem takstmenn, en takstassistent/sekretær og en deltid på regnskap. Bedriftens ansatte er medlemmer av Norges Takseringsforbund (NTF) som er landets største og eldste organisasjon for takstforetak og takstmenn.

 

NTF-sertifiserte takstmenn har gjennomført den lengste, offentlig godkjente takstutdanningen i Norge. NTF er den eneste organisasjonen som stiller karakterkrav for å bli medlem, og de stiller høye krav til årlig etter- og videreutdanning.

Om oss - Iltakst - Takst og termografi
iltakst Einar Idland

Einar Idland

Takstmann
tlf. 917 11 648
idland@iltakst.no

iltakst Joar Lofthus

Joar Lofthus

Daglig leder / Takstmann
tlf. 950 24 822
lofthus@iltakst.no

iltakst Terje Nordbø

Terje Nordbø

Termografør/Takstmann
tlf. 917 18 585
terje@iltakst.no

iltakst Martin B. Aakre

Martin B. Aakre

Takstmann/Byggingeniør
tlf. 952 38 941
martin@iltakst.no

iltakst Erick Andre Salmon

Erick Andre Salmon

Takstmann
tlf. 480 37 045
erick@iltakst.no

iltakst Elin Dugan

Elin Dugan

Kontor leder / Takstassistent
tlf. 466 33 380
elin@iltakst.no

iltakst Helga K. Tangen

Helga K. Tangen

Regnskap
tlf. 466 33 380
post@iltakst.no