ntf logo mestermerke logo

Kontakt oss gjerne! Vårt hovedkontor ligger på Notodden, i tillegg har vi avdelingskontor i Hjartdal og Kongsberg.

Kontakt oss - Iltakst, Idland og Lofthus taksering AS

Notodden

Idland & Lofthus Taksering A/S
Stallbakken 1
3675 Notodden
Telefon: 466 33 380
post@iltakst.no

Notodden

Einar Idland – tlf. 917 11 648
idland@iltakst.no

 

Terje Nordbø – tlf. 917 18 585
terje@iltakst.no

 

Erick Andre Salmon – tlf. 480 37 045
erick@iltakst.no

 

Elin Dugan – tlf. 466 33 380
elin@iltakst.no

Hjartdal

Idland & Lofthus Taksering A/S
Libøvegen 64
3690 Hjartdal
Telefon: 950 24 822

Joar Lofthus
lofthus@iltakst.no

Kongsberg

Idland & Lofthus Taksering A/S
Nordal Bruns Gate 3
3612 Kongsberg
Telefon: 952 38 941

Martin. B. Aakre
martin@iltakst.no

Følg oss

Navn*

E-post*

Emne*

Melding*